Bestegarage.nl lanceert vandaag de campagne ‘Hier met je rekening’. Autobezitters die de komende weken een beoordeling achterlaten op de website maken kans dat Bestegarage.nl hun rekening betaalt.

De initiatiefnemers van Bestegarage.nl vinden dat er een einde moet komen aan het wantrouwen dat er volgens hen heerst bij het bezoek aan een garage. Directeur Steven Kop: “Kosten van de auto is één van de hoogste uitgaven van een Nederlands huishouden. Tegenwoordig kunnen consumenten ieder product online vergelijken, alleen garages was tot nog toe onmogelijk. Om autobezitters te belonen voor hun beoordeling, maken zij bij het plaatsen van een beoordeling de komende weken kans dat Bestegarage.nl hun rekening betaalt.”

De garagevergelijkingssite is sinds november 2011 beschikbaar voor autobezitters in heel Nederland en heeft inmiddels ruim 6.000 autobedrijven aangesloten. Ook heeft zij een innige samenwerking met onder meer Autowereld.nl. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 december 2025
‘Occasionverkoper laat structureel kansen liggen’
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties