De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Trump’s tarieven en de aftermarket
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
Meest bekeken berichten
Recente reacties