Tomtom neemt het Nederlandse Fleetlogic over. Volgens analisten heeft Tomtom een ‘paar miljoen’ neergeteld voor het bedrijf uit Eindhoven. De overname wordt op de beurs gewaardeerd met een voorlopige stijging van 0,8 procent van het aandeel Tomtom.

Fleetlogic is onder meer actief op het vlak van voertuigtelematica, waaronder ritregistratie, vlootmanagement, urenmanagement en rijstijlanalyse en moet Tomtom Telematics gaan aanvullen. De overname voegt 27.000 abonnees toe aan de database van Tomtom Telematics, die inmiddels uit meer dan 450.000 voertuigen bestaat.

Rabobank acht de overname van Fleetlogic als een verstandige zet. Zo wordt Tomtom minder afhankelijk van de verkoop van navigatiekastjes. De bank schat dat Fleetlogic de jaarlijkse omzet van Tomtom met 6 á 7 miljoen euro zal opstuwen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties