Huub Dubbelman wordt per 1 januari 2021 interim-voorzitter van de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van RAI Vereniging. De leden van de sectie hebben met zijn benoeming ingestemd.

Dubbelman volgt hiermee Steven van Eijck op, die zich binnen RAI Vereniging meer gaat richten op zijn functie als algemeen voorzitter, al blijft hij op verzoek actief betrokken bij de sectie.

Bestuurlijke wijziging

Met de aansturing door een voorzitter uit de eigen achterban wordt de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van RAI Vereniging per 2021 verder gelijkgetrokken met de overige acht secties. Huub Dubbelman was jarenlang bij Mercedes-Benz Nederland verantwoordelijk voor onder meer corporate communicatie. Vanuit die functie was hij ook nauw betrokken bij de auto- en bedrijfswagensecties van RAI Vereniging. Ook was hij prominent lid van de commissie public affairs. Sinds zijn afscheid bij Mercedes-Benz is Dubbelman actief als onafhankelijk adviseur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
1 april 2025
Bosch lanceert twee nieuwe opleidingstrajecten
31 maart 2025
LKQ neemt afscheid van B2C Leisure
31 maart 2025
Nicola Torregiani neemt Benelux-markt onder zijn hoede 
Meest bekeken berichten
Recente reacties