Huub Dubbelman wordt per 1 januari 2021 interim-voorzitter van de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van RAI Vereniging. De leden van de sectie hebben met zijn benoeming ingestemd.

Dubbelman volgt hiermee Steven van Eijck op, die zich binnen RAI Vereniging meer gaat richten op zijn functie als algemeen voorzitter, al blijft hij op verzoek actief betrokken bij de sectie.

Bestuurlijke wijziging

Met de aansturing door een voorzitter uit de eigen achterban wordt de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van RAI Vereniging per 2021 verder gelijkgetrokken met de overige acht secties. Huub Dubbelman was jarenlang bij Mercedes-Benz Nederland verantwoordelijk voor onder meer corporate communicatie. Vanuit die functie was hij ook nauw betrokken bij de auto- en bedrijfswagensecties van RAI Vereniging. Ook was hij prominent lid van de commissie public affairs. Sinds zijn afscheid bij Mercedes-Benz is Dubbelman actief als onafhankelijk adviseur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties