De twaalfde vestiging van Autoglaz heeft dinsdag 1 november 2011 haar deuren geopend in Arnhem. Ondernemer Diderik van Westreenen opende eerder dit jaar al een vestiging in Tiel. Op 18 november is de officiële opening met een open huis.

Van Westreenen kiest bewust voor een vestiging in Arnhem: “De regio Arnhem kent veel bedrijvigheid. Onze specialisten van Autoglaz Tiel waren daarom bijna dagelijks in deze regio te vinden. Dan is het logistiek gezien praktischer om een vestiging in de buurt te hebben. Autoglaz Arnhem is een prachtige nieuwe vestiging met een mooie wachtruimte die van alle gemakken is voorzien.”

De merkonafhankelijke glasformule streeft er naar voor het eind van het jaar vijftien vestigingen operationeel te hebben. Onlangs opende Autoglaz ook filialen in Ridderkerk Utrecht en Emmeloord.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties