Het universele garagenetwerk Checkstar, de officiële werkplaatsformule van onderdelenfabrikant Magneti Marelli, telt in Nederland inmiddels dertig vestigingen. Om de deelnemende garagebedrijven ook online een universele uitstraling te geven, is er een begin gemaakt met de online presentatie.

Fiaitalia uit Wijchen is de eerste Checkstar-partner met een nieuwe website, die een officiële lay-out van Magneti Marelli heeft. Hierbij is de huisstijl van Fiaitalia niet uit het oog verloren. Met de nieuwe website biedt het autobedrijf een overzicht van alle diensten die zij aanbiedt en is het mogelijk om online een afspraak te maken. Ook biedt Fiaitalia nu online haar occasionaanbod duidelijk aan.

Op Fiaitalia.nl kan het resultaat worden bekeken. Het garagebedrijf is inmiddels ook actief op de sociale media, op Twitter en Facebook.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties