Er is veel te doen geweest over de stap van dealerholding Stern in het universele kanaal. Inmiddels is de eerste vestiging van Stern Point in Naarden geopend. Afgelopen zaterdag was de officiële presentatie aan het grote publiek.

Wat opvalt is dat Stern Point naast werkplaatsactiviteiten ook inzet op de verkoop van occasions. Mede daarom lijkt deze eerste Stern Point toch wel iets van een dealerbedrijf weg te hebben. Bij binnenkomst is het dan ook niet de werkplaatsreceptie die je als eerste tegenkomt, maar de verkoopdesk.
De buiten- en de binnenkant zijn goed op elkaar afgestemd en de werkplaats is zeker niet de sluitpost geweest. “Wel gaan we nog een extra make over realiseren, maar dat is fase twee”, stelt vestigingsmanager Hugo Buijze.

Het verzorgingsgebied dat deze Stern Point wil bedienen is een min of meer Gooise regio en ongeveer 30.000 huishoudens groot. De grossier die voor de onderdelenbeschikbaarheid zal zorgen is Vrooam-grossier Eurami uit Bussum.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03