Hamer en Stokvis Equipment hebben de nieuwste Kwik-Fit vestiging in Breda volledig nieuw ingericht. Dit gebeurde volgens het Premier-concept, waarbij de locatie een full service werkplaats wordt. Morgen is de officiële opening.

Kwik-Fit heeft in de vestiging aan de Ettensebaan 23 meerdere tweekoloms en vierkoloms hefbruggen laten plaatsen, maar ook schaarhefbruggen en diverse wielservice-, remmentest- en emissietestapparatuur. Ook de olie-, lucht- en afzuiginginstallaties voor uitlaatgassen zijn door Hamer en Stokvis nieuw geïnstalleerd. Tevens is er voor het eerst in Nederland een installatie van volledig aluminium leidingwerk geplaatst, die door Kiwa is gecertificeerd.

Kwik-Fit gaat de komende jaren tientallen filialen inrichten volgens het Premier-concept. De eerste vestiging volgens deze opzet werd eind vorig jaar in Haarlem geopend. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
28 november 2025
Fan van Citroën
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
Meest bekeken berichten
Recente reacties