Hamer en Stokvis Equipment hebben de nieuwste Kwik-Fit vestiging in Breda volledig nieuw ingericht. Dit gebeurde volgens het Premier-concept, waarbij de locatie een full service werkplaats wordt. Morgen is de officiële opening.

Kwik-Fit heeft in de vestiging aan de Ettensebaan 23 meerdere tweekoloms en vierkoloms hefbruggen laten plaatsen, maar ook schaarhefbruggen en diverse wielservice-, remmentest- en emissietestapparatuur. Ook de olie-, lucht- en afzuiginginstallaties voor uitlaatgassen zijn door Hamer en Stokvis nieuw geïnstalleerd. Tevens is er voor het eerst in Nederland een installatie van volledig aluminium leidingwerk geplaatst, die door Kiwa is gecertificeerd.

Kwik-Fit gaat de komende jaren tientallen filialen inrichten volgens het Premier-concept. De eerste vestiging volgens deze opzet werd eind vorig jaar in Haarlem geopend. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
23 oktober 2025
Nico Stolk verlaat ABS
23 oktober 2025
Terechte winnaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties