Inshared heeft de exclusieve samenwerking met schadeketen ABS Autoherstel voor de komende drie jaar verlengd. Inshared en ABS werken inmiddels ruim zeven jaar samen.

“Alleen door intensief en langdurig samen te werken kunnen wij het beste van onszelf laten zien”, aldus directeur Nico Stolk van ABS Autoherstel.

“ABS is met de ontwikkeling van Inshared meegegroeid en heeft bewezen dat zij met innovatieve oplossingen een partner in business voor ons zijn”, zegt Fleur Durjardin, directeur van Inshared. “In onze branche zijn prijzen en voorwaarden steeds minder onderscheidend maar emotie en klantbeleving des te meer.”

Inshared werd opgericht in 2009 en was destijds een van de eerte online schadeverzekeraars. ABS Autoherstel telt 78 vestigingen in ons land.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties