Kärcher heeft zijn Nederlandse verkoopteam versterkt met Jean-Paul Christy en Jeroen Neijmeijer. Sinds september zijn zij respectievelijk aan de slag gegaan als verkoopdirecteur Professional en de nieuwe manager Trade Professional.

Christy is binnen Kärcher verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van de Kärcher-marktaandelen op de Nederlandse professionele reinigingsmarkt. Christy is geen onbekende in de sector. Eerder deed hij al ruime ervaring op bij Ivac à la Carte en Hako Benelux.

Neijmeijer deed de voorbije jaren ervaring op bij Carel Lurvink, waar hij actief was als accountmanager en later als key accountmanager. Zijn expertise ligt bij klantenrelaties en salesmanagement.

De fabrikant van reinigingsproducten opende 15 juni nog in Breda haar nieuwe hoofdkantoor, waar ook een Kärcher Center gehuisvest is, net als een trainingscentrum voor eigen medewerkers, de klantenservice en de technische dienst. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties