Onlangs mocht Robert Nienhuis, algemeen directeur van Noordlease, het certificaat Duurzaam Wagenparkbeheer in ontvangst nemen van Harry Filon van Duurzaam Repareren.

Met het ondertekenen van het manifest onderschrijft Noordlease de doelstellingen van de stichting en verklaart men te willen bijdragen aan meer duurzaamheid in de automotive branche.

Het is echter geen op zichzelf staand initiatief. Noordlease heeft al diverse initiatieven op gebied van duurzaamheid. Zoals elektronische facturatie, Rijwijstrainingen en de eigen locatie wordt klimaat neutraal geëxploiteerd. Door het aansluiten op Duurzaam Repareren heeft men nu, naast de eigen bedrijfsvoering, ook het wagenparkbeheer duurzaam gemaakt.

“Onze missie is autolease beter en leuker te maken en dan kan je het onderwerp duurzaamheid niet laten liggen. Sterker nog het is de basis waarop wij willen ondernemen”, aldus Nienhuis.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties