Met ingang van 1 september is Marc Oudshoorn toegetreden tot de directie van Multilease in de functie van directeur New Business Development. Rolf van Essen start per 1 oktober als commercieel directeur bij Auto Beernink & de Bekker / Global Car Company, waar hij zich zal richten op de doorontwikkeling van de nationale en internationale activiteiten.

Zowel voor Marc als Rolf is het een terugkeer naar hun roots. “De afgelopen drieënhalf jaar hebben we met veel plezier en energie invulling gegeven aan Oudshoorn & Co, dat is uitgegroeid tot een marktpartij met een prima reputatie. Ondanks deze positieve zaken misten wij de commercie en het werken binnen een grotere organisatie. Ook moeten we onze ogen niet sluiten voor het feit dat de branche rondom arbeidsbemiddeling het op dit moment zwaar heeft en naar onze inschatting zal dit voorlopig zo blijven. Zowel Multilease als Beernink & de Bekker / Global Car Company bieden ons de mogelijkheid om verder te bouwen aan onze zakelijk toekomst.”

Rolf van Essen handelt namens Oudshoorn & Co de lopende zaken af en voert gesprekken met geïnteresseerden die de activiteiten van Oudshoorn & Co willen overnemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties