Mitsubishi en Business Lease hebben een samenwerking in de vorm van een leaselabel gelanceerd. Onder het label Mobiel Leasing zal Business Lease de leaseactiviteiten voor Mitsubishi uitvoeren. Mitsubishi wordt hiermee, naast Hyundai, Mazda en Chevrolet, de vierde partner van Business Lease Nederland.

Business Lease Nederland voert voor Mitsubishi Motors alle leaseactiviteiten uit. De leasemaatschappij werkt hiervoor samen met de dealers, die de dienstverlening eenvoudig uitbreiden met lease als extra dienst.

Arjan Stuij, algemeen directeur van Business Lease Nederland: “Vanuit de zakelijke markt is een groeiende vraag naar Mitsubishi modellen, zoals de Outlander PHEV. De dealers kunnen hier direct op inspelen, aangezien klanten daar vanaf nu terecht kunnen voor zowel het kopen als leasen van een auto. Wij dragen hier aan bij door onze kennis over zakelijk autogebruik, en leasing in te zetten.”

Marco de Lange, managing director van Mitsubishi Motor Sales Nederland: “In Business Lease hebben we een partij gevonden die aandacht voor de klant net zo belangrijk vindt als wij, vandaar ons enthousiasme over deze partnership. Met deze samenwerking zijn wij verzekerd van een professionele invulling voor Mobiel Leasing; een belangrijk onderdeel van ons Mobiel dienstenpakket.”   

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 september 2025
Schadeherstel
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
Meest bekeken berichten
Recente reacties