Ford-dealer Van Kalmthout Auto, onderdeel van de Stern Groep, vernieuwde deze week de 31 personenauto’s van tabaksfabrikant British American Tobacco (BAT) in Amstelveen. Naast de levering via het dealerbedrijf draagt de Stern Groep via Stern Lease ook de zorg voor de leasecontracten op deze auto’s.

De toekomstige berijders kozen voor de Ford C-Max Econetic Lease Titanium en de Ford Focus 1.6 Econetic Lease Wagon met Titaniumpakket. Zij bezoeken tabaksverkooppunten door het hele land en rijden jaarlijks gemiddeld 40.000 kilometer.

Als bedrijf hanteert de tabaksfabrikant een strikt duurzaamheidsbeleid. “De zogenoemde Carbon Footprint geeft een duidelijk en controleerbaar beeld van de CO2-uitstoot. Vanzelfsprekend was duurzaamheid dan ook een van de voorwaarden bij de selectie van de nieuwe auto’s”, aldus een woordvoerder van Van Kalmthout.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
11 maart 2026
AutoFirst nu ook beschikbaar voor LKQ-partnergrossiers
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
Meest bekeken berichten
Recente reacties