Ford-dealer Van Kalmthout Auto, onderdeel van de Stern Groep, vernieuwde deze week de 31 personenauto’s van tabaksfabrikant British American Tobacco (BAT) in Amstelveen. Naast de levering via het dealerbedrijf draagt de Stern Groep via Stern Lease ook de zorg voor de leasecontracten op deze auto’s.

De toekomstige berijders kozen voor de Ford C-Max Econetic Lease Titanium en de Ford Focus 1.6 Econetic Lease Wagon met Titaniumpakket. Zij bezoeken tabaksverkooppunten door het hele land en rijden jaarlijks gemiddeld 40.000 kilometer.

Als bedrijf hanteert de tabaksfabrikant een strikt duurzaamheidsbeleid. “De zogenoemde Carbon Footprint geeft een duidelijk en controleerbaar beeld van de CO2-uitstoot. Vanzelfsprekend was duurzaamheid dan ook een van de voorwaarden bij de selectie van de nieuwe auto’s”, aldus een woordvoerder van Van Kalmthout.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
Meest bekeken berichten
Recente reacties