Ford-dealer Van Kalmthout Auto, onderdeel van de Stern Groep, vernieuwde deze week de 31 personenauto’s van tabaksfabrikant British American Tobacco (BAT) in Amstelveen. Naast de levering via het dealerbedrijf draagt de Stern Groep via Stern Lease ook de zorg voor de leasecontracten op deze auto’s.

De toekomstige berijders kozen voor de Ford C-Max Econetic Lease Titanium en de Ford Focus 1.6 Econetic Lease Wagon met Titaniumpakket. Zij bezoeken tabaksverkooppunten door het hele land en rijden jaarlijks gemiddeld 40.000 kilometer.

Als bedrijf hanteert de tabaksfabrikant een strikt duurzaamheidsbeleid. “De zogenoemde Carbon Footprint geeft een duidelijk en controleerbaar beeld van de CO2-uitstoot. Vanzelfsprekend was duurzaamheid dan ook een van de voorwaarden bij de selectie van de nieuwe auto’s”, aldus een woordvoerder van Van Kalmthout.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 februari 2025
Renault investeert in klassiekernetwerk
17 februari 2025
Nieuwe distributiestrategie Toyo Tires krijgt vorm
17 februari 2025
Ambitie hergebruik van onderdelen te verdubbelen
14 februari 2025
Claro neemt Starwash over
14 februari 2025
‘Remmenstof schadelijker dan dieselroet’
14 februari 2025
EasyPark Group neemt Parkopedia over
Meest bekeken berichten
Recente reacties