Auto Van De Zaak (VAvdZ) heeft sinds januari twee nieuwe bestuursleden. Jan van Delft en Coen Vermeulen zijn toegetreden tot het bestuur om verdere groei van de vereniging goed te begeleiden. Het bestuur bestaat nu uit zeven bestuursleden.

Van Delft was eerder directeur van Terberg Leasing en voorzitter van de Volkswagen- en Audi-dealer Council. Hij heeft een brede staat van dienst binnen de automotive en gaat zich binnen het bestuur richten op leasemaatschappijen en mobiliteitsvraagstukken.

Vermeulen is jurist, heeft voorheen onder andere bij Bovag gewerkt en heeft een brede ervaring binnen het verenigingswezen. Hij gaat VAvdZ vanuit het bestuur met zijn kennis ondersteunen.

VAvdZ is het afgelopen jaar hard gegroeid en heeft inmiddels bijna 15.000 leden. Daarnaast kent de vereniging inmiddels meer dan zestig bedrijfsleden en heeft het volgens voorzitter Martin Huisman een stevige positie verworven in politiek Den Haag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
Meest bekeken berichten
Recente reacties