Adriaan Roggeveen gaat binnenkort aan de slag als nieuw lid van de raad van commissarissen bij Stern Groep. De benoeming van Roggeveen vindt plaats tijdens de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders op 12 maart 2012.

De pensionaris krijgt het na het verlaten van Sator dus extra druk. Inmiddels is Roggeveen directievoorzitter van het nieuw opgerichte AP United en zal dus ook tijd gaan stoppen in de dealerholding van Stern. Hij volgt daar de heer Eykel op als commissaris die ‘de club’ verlaat. Zijn aanstelling zal minimaal gelden voor een periode van vier jaar.

“De heer Roggeveen wordt voorgedragen met het oog op zijn brede bestuurlijke en maatschappelijke ervaring, zijn capaciteiten, alsmede zijn belangrijke kennis van de onderdelen- en distributiemarkt”, aldus de toelichting van Stern.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties