Adriaan Roggeveen gaat binnenkort aan de slag als nieuw lid van de raad van commissarissen bij Stern Groep. De benoeming van Roggeveen vindt plaats tijdens de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders op 12 maart 2012.

De pensionaris krijgt het na het verlaten van Sator dus extra druk. Inmiddels is Roggeveen directievoorzitter van het nieuw opgerichte AP United en zal dus ook tijd gaan stoppen in de dealerholding van Stern. Hij volgt daar de heer Eykel op als commissaris die ‘de club’ verlaat. Zijn aanstelling zal minimaal gelden voor een periode van vier jaar.

“De heer Roggeveen wordt voorgedragen met het oog op zijn brede bestuurlijke en maatschappelijke ervaring, zijn capaciteiten, alsmede zijn belangrijke kennis van de onderdelen- en distributiemarkt”, aldus de toelichting van Stern.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
Meest bekeken berichten
Recente reacties