Alex Kroon start per 1 januari 2012 als salesmanager bij Kühne Automotive in Hoevelaken. Hij volgt daarmee Henri Verhoef op, die naar Toyota-importeur Louwman en Parqui vertrekt als manager aftersalesmarketing.

Kroon heeft de laatste vijf jaar bij Denso Europe gewerkt. In zijn laatste functie was hij als manager actief op de afdeling Aftermarketverkoop. Daarvoor werkte hij als hoofd productmanagement bij Kühne. Hij kent de organisatie van de onderdelenleverancier, d

“Wij zijn ervan overtuigd dat wij met Alex Kroon de juiste persoon voor deze uitdagende functie hebben gevonden. Zodoende kunnen we snel verder met het vormgeven van onze verkoopstrategie en het uitrollen van enkele belangrijke programma’s”, aldus Dinno van Breugel van Kühne.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties