Het Italiaanse merk Lancia krijgt dankzij het samengaan van de Fiatgroep en Chrysler in Europa een nieuwe impuls. Dealer Jan Hop in Goes en Roosendaal heeft zich sinds oktober 2010 aangesloten bij Lancia.

Vestigingsmanager Bob van der Laan vertelt op Autozeeland.nl dat Autobedrijf Hop Lancia heeft overgenomen van Auto Mondo. "Het valt ons op dat Lanciarijders ongelooflijk merkentrouw zijn. Ze gaan echt voor Lancia. Dankzij onze merken zijn we gewend aan een speciaal koperspubliek met individuele wensen en dat gaat met Lancia alleen maar toenemen."

Naast Lancia vertegenwoordigt Hop ook de merken Honda, Jeep, Chrysler en Dodge. Daarnaast exploiteert zij de onafhankelijke leasemaatschappij AZN Autolease Zuid-Nederland. Binnenkort worden de namen Chrysler en Dodge in Europa vervangen worden door de naam Lancia.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
30 oktober 2025
Evo Parts sluit zich aan bij AllParts
30 oktober 2025
Indicata: Occasionmarkt EV normaliseert
30 oktober 2025
Continental blijft onderdelenportfolio uitbreiden
Meest bekeken berichten
Recente reacties