Het universele garagenetwerk Checkstar, de officiële werkplaatsformule van onderdelenfabrikant Magneti Marelli, telt in Nederland inmiddels dertig vestigingen. Om de deelnemende garagebedrijven ook online een universele uitstraling te geven, is er een begin gemaakt met de online presentatie.

Fiaitalia uit Wijchen is de eerste Checkstar-partner met een nieuwe website, die een officiële lay-out van Magneti Marelli heeft. Hierbij is de huisstijl van Fiaitalia niet uit het oog verloren. Met de nieuwe website biedt het autobedrijf een overzicht van alle diensten die zij aanbiedt en is het mogelijk om online een afspraak te maken. Ook biedt Fiaitalia nu online haar occasionaanbod duidelijk aan.

Op Fiaitalia.nl kan het resultaat worden bekeken. Het garagebedrijf is inmiddels ook actief op de sociale media, op Twitter en Facebook.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties