Koops Autoschade Borger heeft als één de eerste bedrijven in Nederland een positieve beoordeling gehad door Dekra Certification op het Focwa-keurmerk Hiqure. De normering is vanaf 1 januari 2015 verplicht voor alle Eurogarant-bedrijven.

Albert Koops: “Wij zijn al sinds september 2011 op de hoogte van Hiqure en we hebben het hele jaar rekening gehouden met de komst van de definitieve norm. Samen met consultant Martin van Veen van BASF Coatings Services heb ik de strategie bepaald. Op basis van deze strategie heeft iedereen binnen ons bedrijf zijn schouders er onder gezet.”

In oktober ging Harry Bekkers van Autoschade Herstel Groep het schadebedrijf uit Borger al voor. Zij ontving destijds het allereerste Hiqure-certificaat tijdens het jaarcongres van Focwa.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties