Om haar klanten, grossiers in automaterialen, nog beter te kunnen bedienen start Kühne per direct een proef waarbij haar filialen in Schiedam, Hoogeveen en Veldhoven driemaal per dag beleverd gaan worden. Het gaat om één keer in de nacht en twee bezorgingen overdag.

“Deze intensivering zal leiden tot een forse toename in de beschikbaarheid van onderdelen, waardoor de grossiers nog sneller kunnen inspelen op de vraag van hun klanten”, aldus Fred Kamphuis, directeur marketing en & ICT bij Kühne.

Voor een daglevering hadden de grossiers dagelijks tot 9.30 uur de beschikking over de centrale voorraad van Kühne in Hoevelaken. De bestellingen werden dan in de Car Go uitgeleverd of werden bij het Kühne-filiaal afgehaald. Hier voegt Kühne nu de extra mogelijkheid aan toe om tot 11.45 uur te bestellen uit de centrale voorraad van Kühne Hoevelaken. Deze onderdelen kunnen dan vanaf 13.30 uur in het Kühne-filiaal worden afgehaald.

Kühne heeft haar bestelsystemen Automaster-Base en Automaster-Kubes aangepast aan de extra leveringen. Afhankelijk van de besteltijd ziet de grossier nu meerdere mogelijkheden om nog op dezelfde dag haar bestellingen geleverd te krijgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
16 april 2026
Later betalen voor onderhoud
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
Meest bekeken berichten
Recente reacties