Kühne Automotive zal niet deelnemen aan de Autovak RAI 2011. Daarmee wordt met een traditie gebroken. Kühne was tientallen jaren een belangrijke exposant.

Dinno van Breugel, algemeen directeur van Kühne: "Wij hebben de relatie met onze belangrijkste klanten in een aantal gevallen behoorlijk op de proef gesteld. Gelukkig draait het Locus WMS-systeem sinds enkele maanden perfect en zijn we blij dat we onze logistieke dienstverlening op een nog hoger niveau hebben kunnen brengen. Zowel qua uitleveringen, efficiency als betrouwbaarheid. Om onze waardering voor de loyaliteit van deze belangrijkste klanten te onderstrepen zullen wij in de loop van dit jaar heel gericht iets bijzonders organiseren. En wil je zoiets goed doen dan is daar nu eenmaal veel geld mee gemoeid."
Begin vorig jaar implementeerde Kühne een hypermodern en papierloos magazijnbesturingssysteem: Locus WMS. Door diverse complicaties in de eerste maanden waren de uitleveringen gedurende meerdere maanden ver beneden normaal.

"Wij geloven in de tentoonstelling Autovak RAI, het is de nationale automotive vakbeurs, het podium voor de branche. Ook voor Kühne een prima gelegenheid om de communicatie met onze afnemers en de autobedrijven professioneel vorm te geven. Voor 2011 hebben wij echter besloten het budget voor de Autovak RAI anders aan te wenden", aldus Van Breugel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties