Dirk Luteijn, sales director bij USN-Centuri uit Harderwijk, gaat na 17 jaar de organisatie verlaten. Luteijn start per 1 augustus als business development director bij Hefra in Rotterdam, Europa’s grootste onafhankelijke importeur en distributeur van accu’s.

“Ik zie dit als een mooie volgende stap in mijn carrière, waarbij deze functie niet alleen een Nederlands, maar ook een Europees karakter heeft, waardoor ik mijn horizon verder kan verbreden”, legt Luteijn uit.

Algemeen directeur Leo van Oosten van Hefra: “Ik ben blij met de versterking van ons salesteam en ben ervan overtuigd dat Dirk de producten van Hefra in binnen- en buitenland verder op de kaart gaat zetten”. Martin Post, algemeen directeur van de KwikFit Nederland Groep waartoe USN-Centuri behoort, zal ad interim leiding gaan geven aan de groothandelsorganisatie tot er een opvolger voor Luteijn is gevonden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
4 april 2025
Samenwerking Atlante, Electra, Fastned en IONITY
4 april 2025
Rob Kranenbarg vervangt Ton Hermus bij Omnia CCS
4 april 2025
Autobedrijf zonder fratsen
Meest bekeken berichten
Recente reacties