Glasgarage heeft Michel Lebbink (50) aangetrokken als franchisemanager. Lebbink zal in zijn functie de service aan franchisenemers verder vergroten, de onderlinge samenwerking verstevigen en een bijdrage leveren aan het verder uitbouwen van de Glasgarage formule.

Michel Lebbink heeft ruime ervaring op het gebied van franchise. Hij was hiervoor ruim 13 jaar werkzaam bij de internationale franchiseketen Intersport. Sinds 2009 was hij als formulemanager eindverantwoordelijk voor ruim 85 vestigingen. Eerder vervulde hij verschillende commerciële- en leidinggevende functies binnen de retailbranche, waaronder bij Albert Heijn.

Emil Voorhorst, directeur Glasgarage: “Michel brengt veel ervaring mee op het gebied van formulebeheer en het faciliteren van franchisenemers. Met Michel als franchisemanager is ons team op volle sterkte en werken we aan verdere groei in zowel het aantal vestigingen als het marktaandeel.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties