Olaf Adamek is onlangs tot de nieuwe merkenmanager van lakproducent Standox benoemd. Hij startte in 1998 zijn carrière bij Dupont Performance Coatings als projectmanager voor de marketing- en communicatie-afdeling.

Sinds 2000 werkte Adamek voor de internationale marketing, waar hij verantwoordelijk was voor het merkenmanagement in Europa, Midden-Oosten, Afrika en Azië. In zijn meest recente opdracht die hij opnam in 2004, spitste Olaf Adamek zich toe op de Duitse thuismarkt als marketingmanager, accountmanager en netwerkmanager.

“Standox is het premium merk op de autoschademarkt en is uitstekend gepositioneerd dankzij haar producten. Die positie versterken en communiceren zal mijn belangrijkste taak zijn”, aldus Olaf Adamek.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 oktober 2025
ETRMA heet voortaan Tyres Europe
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
Meest bekeken berichten
Recente reacties