De negende vestiging van Autoglaz is woensdag 15 juni geopend in Utrecht aan de Hudsondreef, door ondernemer Adrie van Erp. De vestiging biedt particuliere en zakelijke klanten een uitgebreid dienstenpakket op het gebied van autoruitherstel en -vervanging.

Ondernemer Adrie van Erp kiest er bewust voor om zijn vestigingen onder te brengen bij de snelgroeiende autoruitspecialist: “Dankzij de baanbrekende prijsstrategie van Autoglaz dalen zelfs de prijzen van de meeste vervangingen. De transparante manier van ondernemen past bij mij.”
De merkonafhankelijke glasformule streeft er naar voor het eind van het jaar twintig vestigingen operationeel te hebben.

Autoglaz nummer acht is onlangs geopend in ’s-Hertogenbosch, ook door Adrie van Erp van Autoglasteam. Zijn vestigingen in Oss en Nijmegen volgen later dit jaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
31 maart 2026
Kia versnelt ontwikkeling autonoom rijden
31 maart 2026
EV-onderzoek 2025: Tesla-schaamte en kritiek op beleid overheid
31 maart 2026
Aumacon breidt overzicht garageformules België uit naar 30
31 maart 2026
Bestuurder moet aan de knoppen
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
Meest bekeken berichten
Recente reacties