De negende vestiging van Autoglaz is woensdag 15 juni geopend in Utrecht aan de Hudsondreef, door ondernemer Adrie van Erp. De vestiging biedt particuliere en zakelijke klanten een uitgebreid dienstenpakket op het gebied van autoruitherstel en -vervanging.

Ondernemer Adrie van Erp kiest er bewust voor om zijn vestigingen onder te brengen bij de snelgroeiende autoruitspecialist: “Dankzij de baanbrekende prijsstrategie van Autoglaz dalen zelfs de prijzen van de meeste vervangingen. De transparante manier van ondernemen past bij mij.”
De merkonafhankelijke glasformule streeft er naar voor het eind van het jaar twintig vestigingen operationeel te hebben.

Autoglaz nummer acht is onlangs geopend in ’s-Hertogenbosch, ook door Adrie van Erp van Autoglasteam. Zijn vestigingen in Oss en Nijmegen volgen later dit jaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties