Een oplichter van diverse autobedrijven is, naar nu bekend is geworden, afgelopen zaterdag gearresteerd op Schiphol.

De oplichtingpraktijken deze zich voor in 2011. De man uit Waalre die zelf een autobedrijf bestierde, kocht in de periode van april tot en met juni 2011 voor tienduizenden euro’s auto’s in. De rekening betaalde hij echter nooit volledig. De gekochte auto’s gebruikte de verdachte voor de handel en werden veelal doorverkocht.

Enkele auto’s konden nog worden teruggehaald. Een benadeeld autobedrijf wist uiteindelijk nog een auto en enkele duizenden euro’s bij de verdachte terug te halen maar bleef alsnog met een fikse rekening zitten. Het autobedrijf van de man werd in die periode al snel opgedoekt en van de man ontbrak sindsdien elk spoor.

Zaterdag meldde hij zich na een vakantie op Schiphol en kon hij door de Marechaussee worden aangehouden. De man is ingesloten en de politie doet verder onderzoek

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties