In Oss zijn maandagavond bij een brand in een loods op bedrijventerrein Danenhoef verscheidene autobedrijven uitgebrand. De brand brak rond 23.00 uur uit en was om 02.00 uur onder controle. De afgelopen twee weken brandden ook autobedrijven in Zaandam en Wijchen uit.

In de loods zijn meerdere autobedrijven gevestigd. Naast JP Auto’s Oss zijn dat autobedrijf Ben van Walbeek en Caross Autobedrijf. De loods kan als verloren worden beschouwd. Meerdere gedeeltes van het pand zijn ingestort.

De brandweer uit Oss kreeg hulp van collega’s uit Vught en Berchem. Er werden onder andere zes bluswagens en een hoogwerker ingezet. Het nablussen duurde tot in de ochtend. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Het is nog onduidelijk hoe de brand is ontstaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
Meest bekeken berichten
Recente reacties