In Oss zijn maandagavond bij een brand in een loods op bedrijventerrein Danenhoef verscheidene autobedrijven uitgebrand. De brand brak rond 23.00 uur uit en was om 02.00 uur onder controle. De afgelopen twee weken brandden ook autobedrijven in Zaandam en Wijchen uit.

In de loods zijn meerdere autobedrijven gevestigd. Naast JP Auto’s Oss zijn dat autobedrijf Ben van Walbeek en Caross Autobedrijf. De loods kan als verloren worden beschouwd. Meerdere gedeeltes van het pand zijn ingestort.

De brandweer uit Oss kreeg hulp van collega’s uit Vught en Berchem. Er werden onder andere zes bluswagens en een hoogwerker ingezet. Het nablussen duurde tot in de ochtend. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Het is nog onduidelijk hoe de brand is ontstaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties