Perfect Green Noriskparts, een initiatief van een aantal gerenommeerde autodemontagebedrijven en de Stichting Duurzaam Repareren hebben hun krachten gebundeld  Gemeenschappelijk doel is een impuls te geven aan het hergebruik van auto-onderdelen.

Achter Noriskparts schuilen behalve Stichting Duurzaam Repareren vijf demontagebedrijven: Ronald Morien, Broekhuis, Obdam, Th. van Gils, Van den Brand en Snuverink. Hergebruik van auto-onderdelen bevorderen door de klanten transparantie, standaard leveringsvoorwaarden en goudgerande garantiebepalingen te bieden. Deze regels worden strikt gehanteerd door alle deelnemende demontagebedrijven.

“Goede leveringsvoorwaarden en garanties zullen zonder twijfel het hergebruik van auto onderdelen bevorderen en hoe meer gebruikte onderdelen er benut worden, hoe beter het voor het milieu is”, zegt Harry Filon van Duurzaam Repareren. “Daarom hebben wij besloten om de samenwerking met Perfect Green aan te gaan. De bedrijven waarmee Perfect Green start, staan zonder twijfel garant voor een hoge mate van kwaliteit en service. Onze taak is de samenwerking aan te laten sluiten bij de klantwens en toe te zien op de naleving van de afspraken.”

De genoemde bedrijven leveren onderdelen met één jaar garantie, first day delivery, in- en uitbouwvergoeding en alle andere Perfect Green-Noriskparts condities.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties