Rhenoy Onderdelen uit Waardenburg heeft met de curator van het failliete Saab overeenstemming bereikt over de overname van een groot deel van de productievoorraad. Het gaat met name om technische onderdelen, zoals motoren, transmissies, turbo’s, aircocompressoren, stuurdelen en ophangingsdelen.

Directeur Nick van Kessel verwacht deze onderdelen naast de bestaande klantenkring ook aan bijvoorbeeld ex-Saab-dealers te kunnen leveren. “Door het faillissement van Saab is de beschikbaarheid van originele Saab-onderdelen verslechterd. Met onze voorraden en logistiek kunnen wij de oud-dealers ondersteunen.”

De onderdelen zullen ook opgenomen worden in het Approved Green-concept, waarmee zij tegen een gereduceerde prijs in de markt gezet worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties