Rhenoy Onderdelen uit Waardenburg heeft met de curator van het failliete Saab overeenstemming bereikt over de overname van een groot deel van de productievoorraad. Het gaat met name om technische onderdelen, zoals motoren, transmissies, turbo’s, aircocompressoren, stuurdelen en ophangingsdelen.

Directeur Nick van Kessel verwacht deze onderdelen naast de bestaande klantenkring ook aan bijvoorbeeld ex-Saab-dealers te kunnen leveren. “Door het faillissement van Saab is de beschikbaarheid van originele Saab-onderdelen verslechterd. Met onze voorraden en logistiek kunnen wij de oud-dealers ondersteunen.”

De onderdelen zullen ook opgenomen worden in het Approved Green-concept, waarmee zij tegen een gereduceerde prijs in de markt gezet worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties