Gates heeft Twan Knop aangesteld als nieuwe district-salesmanager Nederland voor de automotive aftermarket. Knop heeft acht jaar uitgebreide ervaring binnen de automobielindustrie.

Na zijn studie in het Hoger Economisch en Administratieve Onderwijs in Tilburg, is Twan Knop in 2003 bij Teleflex GFI aan de slag gegaan als sales manager. In 2011 is hij bij Argos Oil dezelfde functie gaan bekleden.

Knop werkt vanuit Breda en is verantwoordelijk voor het behoud en de uitbreiding van de toonaangevende positie die Gates binnen de Nederlandse markt inneemt. Dat omvat onder andere de introductie van nieuwe Gates-productlijnen op de markt en het behoud van technische kennis binnen de handelsniveaus tussenhandelaar en installateur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties