De gebroeders Van Eeks in Hoogeveen willen hun afdeling schadeherstel beter profileren en het rendement verbeteren en daarom hebben zij de keuze gemaakt zich aan te sluiten bij de Autoschade Herstel-keten (AH).

De heer Van Eeks: “Iedereen binnen ons bedrijf werkt graag op een open en betrouwbare manier. Die openheid vinden wij terug bij de AH-keten en wij kunnen de ondersteunende diensten goed gebruiken. Met name de sales- en marketingactiviteiten spreken ons aan en kunnen een bijdrage leveren aan de gewenste groei. Ook de geboden automatisering met centrale facturatie is voor ons interessant.”

Van Eeks is een allround garagebedrijf, die occasions verkoopt, maar ook autobanden en aanhangwagens. Zij restaureert ook oldtimers. Autoschade Herstel is een joint-venture tussen Autoschade Herstel Groep Nederland en The Alwaysbemobile Company en heeft nu ruim vijftig aangesloten bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag-Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
Meest bekeken berichten
Recente reacties