Auto Van De Zaak (VAvdZ) heeft sinds januari twee nieuwe bestuursleden. Jan van Delft en Coen Vermeulen zijn toegetreden tot het bestuur om verdere groei van de vereniging goed te begeleiden. Het bestuur bestaat nu uit zeven bestuursleden.

Van Delft was eerder directeur van Terberg Leasing en voorzitter van de Volkswagen- en Audi-dealer Council. Hij heeft een brede staat van dienst binnen de automotive en gaat zich binnen het bestuur richten op leasemaatschappijen en mobiliteitsvraagstukken.

Vermeulen is jurist, heeft voorheen onder andere bij Bovag gewerkt en heeft een brede ervaring binnen het verenigingswezen. Hij gaat VAvdZ vanuit het bestuur met zijn kennis ondersteunen.

VAvdZ is het afgelopen jaar hard gegroeid en heeft inmiddels bijna 15.000 leden. Daarnaast kent de vereniging inmiddels meer dan zestig bedrijfsleden en heeft het volgens voorzitter Martin Huisman een stevige positie verworven in politiek Den Haag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties