Autoverhuurbedrijf Enterprise Car Sharing & Rental benoemt John Schrijver per 1 januari 2024 als nieuwe manager van de vestiging op Schiphol Airport.

Schrijver werkte eerder als area manager Schiphol en Amsterdam tot begin 2023 bij Hertz. In die functie was hij verantwoordelijk voor alle operationele activiteiten en voor de continue procesverbeteringen in de Benelux.

Als manager van de vestiging van Enterprise op Schiphol wordt Schrijver de rechterhand van de huidige Schiphol-manager François Theron, die de functie van Director Operations gaat bekleden. Daarnaast zal Schrijver de andere drie vestigingen van Enterprise in Amsterdam ondersteunen.

Groeiambitie

Thomas Wolters, ceo van Enterprise: “Met vier vestigingen zijn we in de regio Amsterdam inmiddels de grootste autoverhuurder en realiseren we de hoogste klanttevredenheid in de markt. We bestaan echter pas tien jaar en ons team is jong. Om onze groeiambities te kunnen realiseren en om verder te professionaliseren zochten we al langere tijd naar iemand van het kaliber John. Ik ben dan ook heel blij dat John met al zijn ervaring, kennis en kunde binnenkort bij Enterprise aan de slag gaat. Hij is in Nederland de meest ervaren persoon in deze branche die beschikbaar is. John is dan ook gepokt en gemazeld, weet hoe de hazen lopen en helpt ons om de volgende fase van dit bedrijf in te gaan.”

Vertrouwen

John Schrijver is verheugd over zijn nieuwe functie bij Enterprise Car Sharing & Rental: “Enterprise is wereldwijd verreweg het grootste verhuurbedrijf en ook in Amsterdam en omstreken zeer prominent aanwezig. Van Hertz-geel naar Enterprise-groen wordt ongetwijfeld even wennen, maar ik verheug me erop om met mijn jarenlange ervaring een bijdrage te gaan leveren aan de verdere groei op Schiphol, in Amsterdam en in de rest van Nederland. Met Thomas, François en de andere directieleden heb ik prettige gesprekken gevoerd en er is over en weer heel veel vertrouwen in deze samenwerking. Ik zie ernaar uit om deze nieuwe uitdaging aan te gaan.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 februari 2025
LKQ ondersteunt Mobility Transition Pathway
7 februari 2025
8100 bezoekers voor Auto Prof
7 februari 2025
Dennis Kolsté consultant bij AHG
7 februari 2025
Cao-onderhandelingen Tank en Was van start
7 februari 2025
Veel voor weinig
6 februari 2025
Knab: Gouden tijden voor zzp-monteurs
Meest bekeken berichten
Recente reacties