Net als vele andere events moest bandenvakbeurs The Tire Cologne in 2020-2021 zijn deuren gesloten houden. Er kon alleen virtueel worden gecommuniceerd. Nu lijken fabrikanten, distributeurs en retailers elkaar graag weer in Keulen te willen ontmoeten. Dat is van 24 tot 26 mei aanstaande weer mogelijk, uiteraard volgens de dan geldende regels.

Nog niet alle bandenfabrikanten hebben ingeschreven, maar naast Michelin en Continental hebben Hankook, Pirelli en Falken al ingeschreven. Van andere fabrikanten wordt verwacht dat ze die stap ook zullen zetten. “Wij gaan nu al uit van ruim driehonderd bedrijven uit meer dan dertig landen”, stelt directeur Ingo Riedeberger. “Behalve de bandenfabrikanten zullen fabrikanten van bandenservice-equipment goed zijn vertegenwoordigd.”

Duurzaam

De vakbeurs zal naast de fysieke beursvloer digitale content verspreiden via het TTC@home-platform. Er zal van diverse activiteiten een videostream zijn die ook na afloop van de beurs beschikbaar blijft. De organisatie vraagt special aandacht voor The Boulevard of Sustainability. Hier zal de aandacht voor duurzaamheid worden gekoppeld aan de levenscyclus van het product band. Kortom: er is van 24-26 mei in Keulen genoeg te beleven als het om de bandenbusiness gaat.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties