Met ingang van 1 mei jl. heeft Juriaan Vreeburg (foto links) de Autotaalglas-vestiging in Leiderdorp overgenomen van William Miero (foto rechts).

Met de overname komt voor Vreeburg, in het verleden onder meer werkzaam bij Autotaalglas Hoofddorp, een lang gekoesterde wens uit: “Ik wilde altijd nog een keer de stap maken naar het ondernemerschap. Toen de kans zich voordeed, heb ik deze met beide handen aangegrepen.”

Netwerk

Volgens Niek Kraak, franchisenetwerkmanager bij Autotaalglas Nederland, volgen er de komende periode meer wijzigingen in het netwerk. “We hebben een grote groep franchisenemers die al tientallen jaren verbonden zijn aan Autotaalglas en nu langzamerhand van hun pensioen willen gaan genieten. Er komen dus meer vestigingen beschikbaar voor overname.”

Autotaalglas heeft een landelijke dekking met 54 vestigingen. Op dit moment zijn er overnamemogelijkheden in Bergen op Zoom en Hoorn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 oktober 2025
Oud en nieuw
29 oktober 2025
Webfleet zet AI in voor voorspellend onderhoud
29 oktober 2025
Clepa: Fabrieksterreinen, geen showrooms
29 oktober 2025
ETRMA heet voortaan Tyres Europe
29 oktober 2025
Eerste Philips LED-retrofitlamp met E-goedkeuringsmerk
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
Meest bekeken berichten
Recente reacties