Bij NGK Spark Plug maakt Damien Germès vanaf april drievoudig promotie. Hij wordt regional president EMEA (Europa, Midden-Oosten, Afrika), president & ceo van NGK Spark Plug Europe en corporate officer van het wereldwijde hoofdkwartier in Japan.

Daarmee is de in Duitsland gestationeerde Germès de eerste geboren Europeaan die deze drie topfuncties bezet bij de toeleverancier. Zijn huidige positie is die van senior vice president EMEA.

Portfolio

De benoemingen komen zeven jaar nadat Germès zijn entree maakte bij het bedrijf als executive director aftermarket Europe. Twee jaar later schoof hij door naar de plek die hij nu nog enkele dagen bezet. Volgens het bedrijf heeft Germès met ‘zijn industriële expertise en persoonlijke toewijding’ eraan bijgedragen dat het portfolio van NGK, en daarmee de financiële resultaten, sterk zijn gegroeid. Germès’ eerdere automotive carrière voerde hem langs Valeo (ceo Duitsland) en Visteon (Europese onderdelendivisie).

Sleutelposities

Als eindverantwoordelijke bij de ontstekingsspecialist zwaait hij de scepter over zowel de OE-tak als de aftermarket businesses. “Ik ben blij en vereerd om Masaki Sumiya op te volgen op deze drie sleutelposities. Het is mijn intentie om onze voortdurende innovaties en strategische investeringen te continueren en nieuwe kansen te grijpen, zoals op het gebied van digitalisering.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties