De RDW heeft een kavel gekocht in gemeente Opsterland op het bedrijvenpark Drachten-Azeven Zuid. Het betekent dat de keuringslocaties in Heerenveen en Groningen in de toekomst verhuizen naar deze nieuwe locatie in het kader van verduurzaming.

De verduurzaming van de keuringslocaties vindt stapsgewijs en per keuringslocatie plaats. De bouw op de kavel in Drachten start pas nadat de verbouwing van keuringslocatie Nieuwegein is afgerond. De verwachte opleverdatum van de nieuwe keuringslocatie in Drachten is medio 2027.

De keuringslocatie komt daarmee op een bedrijvenpark waar veel bedrijven zijn gevestigd die een relatie hebben met de auto-industrie. Dit maakt de ligging van de kavel volgens RDW bijzonder geschikt voor de realisatie van een nieuwe keuringslocatie in Noord-Nederland.

Foto boven (v.l.n.r.): Zeger Baelde (directeur bedrijfsvoering van de RDW) en wethouder Marcel van Opzeeland van de Gemeente Opsterland

Deel dit artikel op​

Eén reactie

  1. een erg duurzame oplossing als je de bevolking van 2 provincies stukken verder laat rijden voor een afspraak bij het RDW.

    dat even uit de lucht gegrepen per afspraak gemiddeld 50 km heen en 50 km extra reisafstand terug zijn.

    wees dan gewoon eerlijk en zeg dat het gaat om een toekomstige kostenbesparing voor het RDW en daarmee verhoging van omzet.
    zonder op enige manier rekening te houden met bereikbaarheid en service naar de bevolking/klanten toe.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 maart 2025
Systeem Kia waarschuwt voor naderende hulpdiensten
28 maart 2025
Vakgarage vernieuwt magazine Dichtbij
28 maart 2025
Geen gouden bergen
27 maart 2025
Voertuigen met tellerblokker naar de sloop
27 maart 2025
Zaanstreek heeft duurste wasstraten
27 maart 2025
‘Ik ben een rasoptimist’
Meest bekeken berichten
Recente reacties