Autovakmeester heeft per 1 februari vijf nieuwe bedrijven aangesloten, verspreid over het land, waaronder de eerste in Amsterdam.

Het gaat om Van Kuringe Auto’s in Esch, Auto Bakker in Dirksland, Autobedrijf Niehoff in Denekamp (foto), Autobedrijf Silder in Mander en Autocentrum Frederik Hendrik in Amsterdam.

Met name die laatste vestiging in Amsterdam is bijzonder, want zoals formulemanager Ton Sieljes eerder al tegen Aftersales Magazine zei: “We zijn al lang niet meer ‘die plattelandsformule’.”

Bovag

Autovakmeester is een van de garageformules van de Alliance Automotive Group Benelux voor merkonafhankelijke garagebedrijven. Kenmerkend voor de bedrijven is dat zij 24 maanden garantie bieden op onderdelen en reparaties, en dat alle bedrijven lid zijn van Bovag, of hun lidmaatschap in aanvraag hebben.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties