Garageformule voor banden en onderhoud Profile kondigt de vorming van Profile Heuver Kuil aan. Deze strategische samenvoeging van Profile Heuver met Kuil Banden betekent dat ook Kuil Banden in Groningen nu onderdeel is van het uitgebreide netwerk van Profile.
De Amerikaanse fabrikant van elektrische auto’s Fisker heeft maandag 17 juni faillissement aangevraagd, in de hoop zijn waardevolle onderdelen te kunnen verkopen en zijn schulden te kunnen aflossen. Fisker bezweek
Vrijdag 14 juni is aan het Inundatiedok 29 in Nieuwegein het nieuwe filiaal van LKQ officieel geopend. Het pand beschikt over een totale vloeroppervlakte van 2300 vierkante meter.
Het gemiddelde rendement per dealervestiging is in het eerste kwartaal van 2024 wederom gedaald. Het nettoresultaat bedroeg 1,45 procent, waar dit in dezelfde periode vorig jaar nog 2,04 procent was.
Een autobedrijf beschikt zelf nog niet over een laadpaal, maar heeft in de bedrijfsvoorraad een EV die opgeladen moet worden. Wat nu? Met groene platen op weg naar een openbare
Laatste nieuws
3 oktober 2025
Autotrack biedt SoH-certificaat bij (PH)EV
3 oktober 2025
5,4 procent meer occasions verkocht in september
3 oktober 2025
App vergelijkt kosten laden en tanken
3 oktober 2025
Innovaties in carwash
2 oktober 2025
Bart Boerboom verruilt Eurol voor Euromaster
1 oktober 2025
Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek
Meest bekeken berichten
Recente reacties