Eurorepar Autoservice, het universele garageconcept van Citroën voor onafhankelijke garagisten, heeft deze week de Eurorepar Store gelanceerd. De bij het concept aangesloten deelnemers kunnen nu vanaf hun werkplek een breed scala aan universele producten bestellen, zoals accessoires en kantoorartikelen.
Met de Eurorepar Store voegt Eurorepar een extra service toe voor haar leden. Het bedrijf bood garagisten al diverse on- en offlinehulpmiddelen, waarmee zij profiteren van technische kennis, marketingondersteuning en voordelige inkoop van onderdelen en services voor alle automerken. Daarnaast worden ook trainingen aangeboden.
Eurorepar heeft inmiddels bijna 2.000 aangesloten garagebedrijven in Europa en is sinds 2012 ook in Nederland actief. Garagehouders blijven zelfstandig ondernemer.