Hamer en Stokvis Equipment hebben de nieuwste Kwik-Fit vestiging in Breda volledig nieuw ingericht. Dit gebeurde volgens het Premier-concept, waarbij de locatie een full service werkplaats wordt. Morgen is de officiële opening.

Kwik-Fit heeft in de vestiging aan de Ettensebaan 23 meerdere tweekoloms en vierkoloms hefbruggen laten plaatsen, maar ook schaarhefbruggen en diverse wielservice-, remmentest- en emissietestapparatuur. Ook de olie-, lucht- en afzuiginginstallaties voor uitlaatgassen zijn door Hamer en Stokvis nieuw geïnstalleerd. Tevens is er voor het eerst in Nederland een installatie van volledig aluminium leidingwerk geplaatst, die door Kiwa is gecertificeerd.

Kwik-Fit gaat de komende jaren tientallen filialen inrichten volgens het Premier-concept. De eerste vestiging volgens deze opzet werd eind vorig jaar in Haarlem geopend. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties