Vanwege een plots uitvallende stuurbekrachtiging roept General Motors 1,5 miljoen auto’s terug. Daarmee komt het aantal teruggeroepen auto’s van GM vanaf begin dit jaar op 6,26 miljoen.

In een verklaring laat GM weten dat ‘de controle over de besturing wordt niet aangetast, omdat het voertuig over zal schakelen op handmatige besturing, maar de bestuurder moet meer inspanning leveren bij lagere snelheden, hetgeen het risico op een ongeluk zou kunnen vergroten.’

GM had eerder al problemen met de startschakelaar van verschillende modellen. Door de gigantische terugroepacties denkt GM in het eerste kwartaal al 750 miljoen dollar kwijt te zijn. Om de gedupeerde klanten enigszins tegenmoet te komen gaat de autobouwer een levenslange garantie geven op de stuurbekrachtiging.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties