Gates heeft Twan Knop aangesteld als nieuwe district-salesmanager Nederland voor de automotive aftermarket. Knop heeft acht jaar uitgebreide ervaring binnen de automobielindustrie.

Na zijn studie in het Hoger Economisch en Administratieve Onderwijs in Tilburg, is Twan Knop in 2003 bij Teleflex GFI aan de slag gegaan als sales manager. In 2011 is hij bij Argos Oil dezelfde functie gaan bekleden.

Knop werkt vanuit Breda en is verantwoordelijk voor het behoud en de uitbreiding van de toonaangevende positie die Gates binnen de Nederlandse markt inneemt. Dat omvat onder andere de introductie van nieuwe Gates-productlijnen op de markt en het behoud van technische kennis binnen de handelsniveaus tussenhandelaar en installateur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties