Gates heeft Twan Knop aangesteld als nieuwe district-salesmanager Nederland voor de automotive aftermarket. Knop heeft acht jaar uitgebreide ervaring binnen de automobielindustrie.

Na zijn studie in het Hoger Economisch en Administratieve Onderwijs in Tilburg, is Twan Knop in 2003 bij Teleflex GFI aan de slag gegaan als sales manager. In 2011 is hij bij Argos Oil dezelfde functie gaan bekleden.

Knop werkt vanuit Breda en is verantwoordelijk voor het behoud en de uitbreiding van de toonaangevende positie die Gates binnen de Nederlandse markt inneemt. Dat omvat onder andere de introductie van nieuwe Gates-productlijnen op de markt en het behoud van technische kennis binnen de handelsniveaus tussenhandelaar en installateur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties