Op dinsdag 17 september verzorgt Vereniging ATC om 19:30 uur een livestream over de ontwikkelingen rond waterstof binnen de mobiliteitswereld. Adriaan van Broekhoven, ANWB-expert op het gebied van waterstof en elektrische voertuigen, deelt de laatste inzichten en actualiteiten.

Van Broekhoven gaat onder meer in op de versnelling in de productie van groene waterstof  en de toenemende (haalbare) toepassingsmogelijkheden. Neem als voorbeeld de samenwerking van autofabrikanten Toyota en BMW, die hun krachten bundelen bij de ontwikkeling van nieuwe waterstofmotoren en brandstofcellen. Batterij-elektrische voertuigen alleen blijken volgens hen niet de oplossing. Zij zoeken die in een mix van alternatieven, ieder met eigen sterke punten.

Onderwerpen

Andere onderwerpen die in de livestream aan bod komen, zijn de werking van een brandstofcel, ontwikkelingen op het gebied van volledige waterstof-verbrandingsmotoren en de (on)mogelijkheden om bestaande dieselmotoren schoner te maken door het bijvullen met waterstof. Deelname is gratis en alleen mogelijk na aanmelding via de website van ATC.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties