Het lijkt zo simpel, maar ze hebben er bij Sonax lang over nagedacht. Een presentatiewand voor Sonax-producten. De wand is verdeeld in vier kleursegmenten.

Zwart staat voor velg-, band- en professional producten, groen voor ruit- en interieurreinigers, rood staat voor de exterieur- en lakproducten (Original Sonax Line) en het vierde segment krijgt afhankelijk van het seizoen een eigen kleur en invulling. Deze maanden is dat blauw, winterproducten.

"Op deze manier is er een overzichtelijke maar ook professioneel ogende presentatie van onze producten mogelijk", stelt Sonax Benelux directeur Rob Koch. Een grossier kan, als er bijvoorbeeld een beperkte ruimte is, ook kiezen voor twee of drie segmenten. En er wordt nog gekeken of het mogelijk is om een smallere uitvoering van alle vier de segmenten te ontwikkelen.

De wand wordt gepresenteerd op de aanstaande Autovak RAI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
Meest bekeken berichten
Recente reacties