De Klarius Group heeft een nieuwe Europese verkoopdirecteur aangetrokken. De 44-jarige Bas Donders is verantwoordelijk voor de verkoopgroei van alle merken voor de aftermarket. Hierbij gaat het om ruim 100.000 verschillende productlijnen, zoals dynamo’s, startmotoren en stuurdelen.

“Ik vind het belangrijk dat je in je werkleven niet alleen aan je eigen verwachtingen voldoet, maar deze ook overtreft. De kans om met een managementteam te werken dat al een flinke reeks financiële successen geboekt heeft, spreekt mij dan ook erg aan”, aldus Donders.
Donders heeft inmiddels twintig jaar ervaring in de automotivesector. Zo werkte hij onder meer voor Valeo Service als verkoop- en marketingmanager, maar ook bij Delphi en AVA Group.

De nieuwe verkoopdirecteur zal vanuit het hoofdkantoor van Klarius in Manchester zijn taken gaan uitvoeren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties